Termékek

Kábeltípusok

Áraink nettó árak, nem tartalmazzák az ÁFÁ-t!

LC SingleMode optikai pigtail 2,0m (raktáron)

-  LC monomódusú csatlakozó; - UPC csiszolás; - Különböző színek; - OS2 9/125um üvegszál; - 0,9mm átmérő; - LSZH kábelköpeny (halogénmentes, tűzálló köpeny); - 2,0m hosszú

tovább...
407,-Ft+ÁFA/db
Mennyiség:

E2000/APC SingleMode optikai pigtail, 1,5m (raktáron)

- E2000/APC monomódusú; - OS2 9/125um üvegszál; - LSZH kábelköpeny (halogénmentes, tűzálló köpeny); - Fehér színű kábel, zöld színű csatlakozó; - 1,5m hosszú

tovább...
1.659,-Ft+ÁFA/db
Mennyiség:

SC SingleMode optikai pigtail, 2m (raktáron)

- SC monomódusú csatlakozó; - OS2 9/125um üvegszál; - UPC csiszolás; - 0,9mm átmérő; - LSZH kábelköpeny (halogénmentes, tűzálló köpeny); - Fehér színű kábel, kék színű...

tovább...
425,-Ft+ÁFA/db
Mennyiség:

SC/APC SingleMode optikai pigtail, 2m (raktáron)

- SC/APC monomódusú csatlakozó; - OS2 9/125um üvegszál; - 0,9mm átmérő; - LSZH kábelköpeny (halogénmentes, tűzálló köpeny); - Fehér színű kábel, zöld színű csatlakozó; - 2m...

tovább...
460,-Ft+ÁFA/db
Mennyiség:

ST SingleMode optikai pigtail, 2m (raktáron)

- ST monomódusú csatlakozó; - OS2 9/125um üvegszál; - 0,9mm átmérő; - UPC csiszolás; - LSZ kábelköpeny (halogénmentes, tűzálló köpeny); - Fehér szín; - 2m hosszú

tovább...
509,-Ft+ÁFA/db
Mennyiség: